Kredyty technologiczne

Blog dla przedsiębiorców

Nowelizacja ustawy o przydzielaniu kredytu technologicznego przedsiębiorstwom

Nowelizacja ustawy z dnia 30 maja 2008 roku o niektórych formach wspierania działalności gospodarczej, będzie miała bardzo istotny wpływ na proces składania i oceny wniosków o udzielenie kredytu technologicznego, jak również wniosków o dofinansowanie.

Ułatwienie dostępu do środków

Nowelizacja ustawy z dnia 30 maja 2008 roku o niektórych formach wspierania działalności gospodarczej, będzie miała bardzo istotny wpływ na proces składania i oceny wniosków o udzielenie kredytu technologicznego, jak również wniosków o dofinansowanie

Autor zdjęcia: Daniel Oines

W chwili obecnej środki dostępne na realizację projektów inwestycyjnych w przedsiębiorstwach zarówno w programach regionalnych, jak i krajowych ulegają wykończeniu się. Z tego też względu ułatwienie dostępu do kredytu technologicznego jest z perspektywy całej polskiej przedsiębiorczości, bardzo pożądanym działaniem. Bank Gospodarstwa Krajowego ma do rozdysponowania wśród przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw kwotę 1,3 mld złotych na innowacyjne inwestycje. Kredyt technologiczny stanowić może, więc ciekawą alternatywę dla bardzo popularnych dotychczas narzędzi finansowania w ramach środków unijnych.

Wpis w kategorii: Kredyty - procedura pozyskiwania

Tagi: , , ,

Comments are closed.